Informace

Prohlédnuté produktyBatoh Inov-8 RACE ULTRA 10 BOA – černá

Sleva! Batoh Inov-8 RACE ULTRA 10 BOA – černá Zobrazit větší

2 025 Kč s DPH

-55%

4 500 Kč s DPH

Inov-8
Tabulka velikostí

Nový produkt

Skladem

Vyberte variantu
  • S/M

Popis

Batoh Inov-8 RACE ULTRA 10 BOA vychází koncepčně z předešlé verze batohu RACE ULTRA 10, která získala ocenění na minulém veletrhu ISPO.

  • Konstrukce batohu se upravila tak, aby se do spodní části batohu vešel izolovaný horizontální vak (hydrapak) o objemu 2 litry. Hlavní výhodou horizontálního vaku je fakt, že primární váhu celého batohu neseme na dně batohu a nedochází zde k tak výrazným pohybům tekutiny při běhu. Celý obsah batohu v místě kde je horizontální vak navíc můžeme přitahovat systémem rychloupínání BOA k tělu, tedy k těžišti a batoh se tak v podstatě stává součástí těla. Každým klikem přitahuje BOA obsah batohu o 1 mm k tělu, z obou stran. Vak se do batohu dostává vlastní komorou, je tak oddělen suchý a mokrý proces. Hlavní nákladová komora má pak objem 10 litrů. 
  • Popruhy batohu mají konstrukci vesty a jsou zde umístěny 2 větší kapsy uzavíratelné na zip s dlouhým očkem. Prsní kompresní popruh je vložen do kolejniček, na kterých je možné nastavit různou výšku stahování, podle aktuálních potřeb.
  • Boční stany batohu pak mají velké, meshové elastické kapsy pro odkládání různých věcí. Tohle oceníte na každé občerstvovačce, není potřeba se dlouho zdržovat, sundávat batoh, jednoduše naberete občerstvení, naperete ho do kapes a při dalším běhu jej máte neustále k dispozici.
  • Samozřejmostí jsou reflexní doplňky, poutka na hole, elastický popruh ke stažení celého batohu a píšťalka.
  • Součástí batohu je ale také izolační folie a měkký "hrníček" o objemu 150ml, tedy nezbytná výbava na největší světové ultra (UTMB) 
  • Batoh se vyrábí ve velikostech S/M (výška do cca 175 cm) a M/L

Parametry

Hmotnost327 g resp. 350 g
Záruka2 roky